facebook
facebook
ukrainian
russian
facebook
logo ZIAD

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

CENY I DOSTĘPNOŚĆ POKOI

________A k t u a l n o ś c i_______

Rowerowy weekend
_______________________________
Stara Stacja Kolei Linowej Szyndzielnia
_______________________________
logo bborn
_______________________________
logo kolei
_______________________________ _______________________________ _______________________________ _______________________________ _______________________________ _______________________________

Atrakcje turystyczne Bielska-Białej

Hotel nasz stanowi świetną bazę wypadową na liczne szlaki turystyczne Beskidu Śląskiego. Blisko stąd do sąsiednich Czech i Słowacji, jak również do rodzimych miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć odwiedzając Podbeskidzie.

Zapraszamy do zapoznania się z urokami zakątków tej ziemi - mnogość szlaków turystycznych i schronisk, bliskość przejść granicznych, wiele wyciągów narciarskich, dwa wielkie jeziora zaporowe, tajemnicza elektrownia we wnętrzu góry, kilka kąpielisk miejskich oraz mnóstwo zabytków.

Ciekawa jest także historia regionu - wielonarodowość i wielcy filantropi pochodzenia żydowskiego, wieloreligijność i potajemne spotkania ewangelików w czasie kontrreformacji, bielskie tramwaje starsze niż krakowskie i warszawskie, produkcja legendarnego "fiacika" oraz znani na całym świecie dwaj bracia - Bolek i Lolek...

Jeśli szukasz kontaktu z przyrodą, relaksu, lubisz wędrówki po górach, ciekawi cię historia, interesujesz się zabytkami, to dobrze wybrałeś.

Niektóre atrakcje turystyczne:

 

 

_____O f e r t y   s p e c j a l n e_____

WESELAweselaTOR SANECZKOWY NA DĘBOWCU
tor saneczkowy Dębowiec

CENTRUM REHABILITACJI
rehabilitacja

PARK LINOWY DĘBOWIEC
park linowy

__________________________________
Hotel Dębowiec