facebook
facebook
ukrainian
russian
facebook
hotele bielsko-Biała

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

CENY I DOSTĘPNOŚĆ POKOI

________A k t u a l n o ś c i_______

Rowerowy weekend
_______________________________
Stara Stacja Kolei Linowej Szyndzielnia
_______________________________
logo bborn
_______________________________
logo kolei
_______________________________ _______________________________ _______________________________ _______________________________ _______________________________ _______________________________

Pokoje - hotel Bielsko-Biała

Hotel Dębowiec oferuje swoim klientom łącznie 188 miejsc noclegowych z widokiem na góry i panoramę miasta - Bielsko-Biała. Odwiedzającym nas gościom proponujemy 84 pokoje (noclegi z wyżywieniem), w tym:

Wszystkie pokoje w hotelu utrzymane są w eleganckim, prostym stylu, każdy wykończony z najwyższą starannością, tak aby goście mogli w nich dobrze wypocząć. Pokoje wyposażone są w stolik do pracy, telewizor, telefon, szafki nocne z lampkami, eleganckie łazienki oraz mają dostęp do internetu.
Mając na uwadze indywidualne życzenia gości w wybranych pokojach zainstalowano łóżka o długości 220 cm.

Kolorystyka pokoi jest różnorodna - dominują beże, popiele, czerwienie i brązy.
Ozdobą pokoi, nawiązującą do walorów naszego regionu, są reprodukcje akwarel bielskich malarzy - Lecha Helwiga i Ignacego Bieńka oraz pejzaże Juliana Fałata.

Z każdego okna w hotelu roztacza się widok na góry i miasto Bielsko-Biała. Najbardziej widokowe pokoje znajdują się w części A od strony południowej - panorama gór zaczyna się od Szyndzielni w Beskidzie Śląskim, poprzez Kołowrót, Kozią Górę a kończy na Magurce Wilkowickiej i Gaikach w Beskidzie Małym.

Pokój 1-osobowy
 
W hotelu znajduje się 15 przytulnych 1-osobowych pokoi. Urządzone w naturalnych kolorach wnętrza i widok na góry z okna, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Pokój 2-osobowy
 
Hotel dysponuje 48 pokojami 2-osobowymi. Pokoje zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie i komforcie gości. Osobom niepełnosprawnym oferujemy 3 pokoje całkowicie dostosowane do ich potrzeb.

Studio 2-osobowe
 
W naszej hotelowej ofercie mamy również 3 studia (w standardzie pokoju 2-osobowego), każde o powierzchni ok. 25 m2, składające się z sypialni i aneksu wypoczynkowego.
Z okien roztacza się wyjątkowy widok na Beskid Śląski i Mały.

Pokój 3-osobowy
 
Do dyspozycji gości hotelu w Bielsku-Białej jest też 16 przestronnych 3-osobowych pokoi. Pokoje zapewniają gościom warunki do pracy i wypoczynku.

Pokój 4-osobowy
 
Dla większych grup osób i rodzin z dziećmi mamy pokoje 4-osobowe wyposażone w 4 łóżka. Wygodne łóżka, przytulna i elegancka pościel, nowe meble sprawią, że każdy gość znajdzie wypoczynek po ciężkim dniu pracy lub trudach wycieczki.

Domki w górach
 
Poza oferta hotelową posiadamy dwa ekskluzywne, wolnostojace domki w górach. Domki składają się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i toalety. Przewidziane są odpowiednio dla 6 i 5 osób.
Widok z okien hotelu
widok z okien

_____O f e r t y   s p e c j a l n e_____

WESELAweselaTOR SANECZKOWY NA DĘBOWCU
tor saneczkowy Dębowiec

CENTRUM REHABILITACJI
rehabilitacja

PARK LINOWY DĘBOWIEC
park linowy

__________________________________
Hotel Dębowiec